Kai nelieka baimės

Sakoma, kad destruktyvius/toksiškus santykius žmogus nutraukia tuomet, kai nusprendžia, kad taip nebenori gyventi. Kartais jis nusprendžia, kad taip nebegali. Tada išeina, pailsi, atsigauna, ir lyg vėl gali. Tada sugįžta ir ratas užsisuka iš naujo. Dėl to reikia išeiti kai taip nebenori, o ne kai nebegali. Dar gerai išeiti kai nei gali, nei nori. Tiesiog gana.

Toksiški santykiai grįsti manipuliavimu. Tai pagrindinis tokių santykių variklis. Manipuliatorius ir auka nulat keičiasi vaidmenimis, maitinasi adrenalinu abu. Santykiai tai sužydi, tai nuvysta, nors iš tiesų miršta lėta sunkia mirtimi.

Manipuliavimas kitu pasibaigia tuomet, kai kitame nelieka baimės. Tavęs tai tiesiog nebeveikia. Prarasti tu nebeturi ko, tavęs ir taip nėra. Išėjęs supranti, kad diena be manipuliacijų – atradimų diena. Dėl to labai svarbu atsitraukti tiems atradimams. Palikti, uždaryti, nebegirdėti ir nebendrauti. Suprasti, kad nėra ko bijoti, kad gali, kad gyveni, kad viskas yra kitaip. Dingus baimei, sugrįžta laimė gyventi.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s