Manipuliavimas maistu

Nepaklusnius kalinius marina badu. Ir ne tik kalinius. Ir ne tik badu. Tam, kad būtų galima juos valdyti. Kad paklustų, bijotų, jaustųsi menki, silpni ir bevaliai.

Jie tokie ir tampa, nes kai kūnas nori valgyti, reikia turėti antžmogiškų galių ignoruoti į smegenis siunčiamus signalus. Gali kiek nori kūną įtikinėti, kad valgyt jam nereikia, nenusipelno ar nėra pakankamai geras, valgyt jis vis tiek norės, ir darys viską, kad gautų maisto.

Vyras negali tiesiog ateiti ir pasiimti sekso. Nebent už pinigus, nebent moteris sutinka. Moteris savo delne turi maisto. (Vyras irgi turi, bet ilgainiui užknisa tas delnas.) Per daugybę metų ji išmoko paduoti maistą ne šiaip sau. Tai dabar vienas pagrindinių manipuliavimo būdų. Kai duodi alkanam tada, kai jis nusipelno. O duodančios šiaip sau, kaip vadinamos? Aha – kekšės. Tos, kur nevedžioja savaitėmis už nosies, nereikalauja gėlių, auksinių žiedų, prabangių vakarienių ir baltų parketinių džipų. Yra ir tokių, bet jos irgi kekšės. Tos pirmos pasiima maisto kiek nori, mitybos grandinėje gerai ir vyrams. O tos antrosios duoda valgyti normuodamos ir pakankamai nusipelniusiems.

Tos antrosios, kurios gauna ar nori gauti tai, ko kitais būdais negali pasiimti pačios – ypatingai mėgiamos. Ištisi žurnalai, filmai ir blogai skirti jų įgūdžių tobulinimui. Kaip suvylioti, kaip išlaikyti dėmesį, kaip “priversti“ vyrą dirbti už maistą – seksą. Tik neduok die neatleiskit vadžių, neduokit kai matot, kad nori, o jei prasižengia, neduokit savaitėlę kitą, dar geriau mėnesį, kad atšliaužtų ant kelių su kibiru rožių. Nenuilsdamos piskit protą, kad išmėtė kojines po visus namus ir neišnešė šiūkšlių, dėl to jums taip skauda galvą, kad kur ten apie seksą bepagalvosi. Trinas aplink mielo šunyčio akimis ir nesupranta, kad jums reik kažko daugiau. Kažko tokio, apie ką skaitėt meilės romanuose, kosmopolitanuose, porų santykių pakoučinimuose ar Marso ir Veneros gyventojų kronikose.

Seksas Maslovo piramidėje yra kartu su valgymu ir kvėpavimu. Toje pačioje lentynoje. Atėjo mada kalbėti apie maistą. Kulinarinės knygos, laidos, ekspertų ir vertintojų blogai, mieste ant kiekvieno kampo skylė su išskirtiniu maistu. Butikai, šeimos restoranėliai, lauko kitchenai, ir kiemo grilinės. Kas tik nori – viskas ant piramidės pirmo laipto taukuose besivoliojančiam skrandžiui. Apie kvėpavimo svarbą jau irgi kalba. Tipo nekvėpuosi – būsi užsiparinęs ir numirsi nelaimingas. O seksas – taurus, kitoks, apie jį kalbėti garbioj draugijoj šiukštu negalima. Nes ne lygis, nes klynas, o ne burna. Nors iš tiesų – ir burna, ir klynas, ir dar daugiau. Padėkim jį ten pat, atimkim iš moters įrankį, veikiantį vyro biologinius poreikius, kas liks? Minios ex nelaimingų namų šeimininkių ir iš konteinerių valgančių ex kekšių 🙂

Vienas komentaras “Manipuliavimas maistu

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s